UWAGA DO TERMINARZY NA II RUNDĘ
(data: 2010-01-13)Drużyny grające swoje mecze w straży pożarnej przy ul. Legionów 2 są pozbawione sali.

Wg pierwotnej wersji  [jaką usłyszałem]  remont miał trwać 1 miesiąc [styczeń 2010].

Dlatego też Terminarze na II rundę zostały opracowane na bazie starych danych, tak jakby od lutego wszystko miało wrócić do normy.

Niestety, remonty u nas mają to do siebie, że trwają w nieskończoność i nie wiadomo kiedy 7 drużyn będzie mogło wrócić [i czy w ogóle] na tamtą salę.

 

Te 7 drużyn to:  (I liga) PSP Łódź,  WHSP,  JEDYNKA ŁZE,  (II liga) SSN START 1, CYRKIEL,  (III liga) DEKO-STAR i (IV liga) SSN START 2.

 

Dlatego też, podane w Terminarzach poszczególnych lig,  dni i godziny rozgrywania meczów wymienionych drużyn    (póki co)  NIEAKTUALNE.

 

Drużyny te są proszone o podanie do mnie nowych miejsc rozgrywania spotkań [``u siebie``] oraz aktualnych dni i godzin rozpoczęcia.  Wstawię te dane do uaktualnionych Adresów Kontaktowych.  Jest również rzeczą zrozumiałą, że muszą też za każdym razem i z wyprzedzeniem, powiadomić drużynę gości o powyższych zmianach.

 

pavmar

 

ps/  Dowiedziałem się, że drużyny: SSN START 1 (II liga) i SSN START 2 (IV liga) swoje mecze będą grały w Gimnazjum N* 20 na ul. Olimpijskiej 9 (Retkinia) [tam gdzie gra Ret Gim 20]. Dzień [wtorek] i godz. 17:00 pozostają bez zmian.

ARISTO JEANS (IV liga) będzie swoje mecze grać w sali MKS Jedynki na ul. Czajkowskiego 14. Poniedziałek 19:00 pozostają bez zmian.

JEDYNKA ŁZE (I liga) i PGE DYSTRYBUCJA 2 (II liga) – będą grały w środy o 17:00 w szkole na ul. Wacława 22/24«« powrót