KOMUNIKAT PO KOŃCOWYM ZEBRANIU (2015-2016)
(data: 2016-06-21)Informacja dla tych, którzy nie dotarli 20 czerwca na zebranie kończące sezon 2015-2016.
Prezes Wiesław Mruk wraz z v-ce prezesem Pawłem Marchwickim rozdali pamiątkowe statuetki dla wszystkich drużyn uczestniczących w skończonych właśnie rozgrywkach oraz puchary i nagrody pieniężne w bonach Modestu dla pierwszych trzech drużyn i pierwszych trzech zawodników w rankingu indywidualnym każdej ligi .
Prezes złożył sprawozdanie finansowe na zakończenie sezonu . Wpływy ze składek zrównoważyły się z poniesionymi wydatkami i pozostała jeszcze kwota ok. 500,- zł do zagospodarowania w następnym sezonie.
W związku z kończącą się kadencją Zarządu, zarówno prezes Mruk jak i v-ce prezes Marchwicki oświadczyli, że głownie ze względu na stan zdrowia, nie będą ubiegali się o ponowny wybór . Dodatkowo Paweł Marchwicki zakończył obsługę internetową rozgrywek co było już sygnalizowane przed rozpoczęciem sezonu. [Za swój kilkunastoletni wkład pracy Paweł Marchwicki został uhonorowany pamiątkową statuetką].
Wybór nowego Zarządu.
Z sali padła kandydatura Waldemara Ciesiołkiewicza (nieobecny na zebraniu). Prezes Mruk skontaktował się z nominowanym telefonicznie a ten wyraził zgodę na kandydowanie. W głosowaniu przeszedł przez aklamację.
Z sali zgłosił się do pomocy prezesowi Konrad Gajewicz i został również przez aklamację wybrany na v-ce prezesa.
Dalsze komunikaty będzie już podawał nowy Zarząd.

pavmar«« powrót