Wsparcie Grand Prix Łodzi!
(data: 2015-09-29)

Szanowni Państwo, Drodzy koledzy i koleżanki,

Zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o sponsoring Naszego cyklu

Grand Prix Łodzi Amatorów i Weteranów w tenisie stołowym

w sezonie 014/2015

 

Grand Prix Łodzi Amatorów i Weteranów tenisa stołowego jest cyklem 4/5 turniejów, rozgrywanych każdego roku od września do maja. Obecnie przygotowujemy XIV edycję zawodów, które stały się imprezą masową i ogólnopolską. Jak do tej pory we wszystkich naszych edycjach Grand Prix wzięło udział ponad 3600 uczestników. Zawody mają charakter integracyjny i biorą w nich udział kobiety, młodzież, amatorzy i weterani (również byli zawodowcy).

Do dyspozycji sponsorów pozostawiamy miejsce na banery reklamowe w Sali Sportowej
Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi przy ulicy Czajkowskiego 14 oraz w Hali Sportowej GOSiR „RELAKS” w Wiśniowej Górze, ul Tuszyńska 113,
gdzie rozgrywane są turnieje. Zamieścimy również logo w okazjonalnym biuletynie, na plakatach, komunikatach organizacyjnych poszczególnych turniejów, zdjęciach z turniejów, które będą opublikowane na stronach internetowych tenisa stołowego i lokalnej prasie.

 

Ponieważ forma i zasady rozgrywania cyklu w istotny sposób są uzależnione od budżetu a pierwszy turniej zaplanowany jest już na 11 października, bardzo prosimy mogących pomóc o szybki kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Zapraszamy serdecznie osoby chętne pomagać

w przygotowaniu i prowadzeniu turniejów.

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem:

Waldemar Ciesiołkiewicz

tel. 603 973 628

waldic60@gmail.com

 

 

PS proszę o  o uwagi i sugestie na temat organizacji GPŁ.

 «« powrót