Informacje przed rozpoczęciem sezonu 2015-2016
(data: 2015-09-20)1. w nadchodzącym sezonie 2015-2016 gramy starymi piłeczkami

2. Są u niektórych kolegów wątpliwości związane z rozpoczynaniem meczu. Cytuję paragraf 10 p.2 Regulaminu:
Gospodarz meczu ...... "musi uwzględnić możliwość rozpoczęcia meczu z 30-minutowym opóźnieniem"
p.3) "Gospodarz meczu musi zapewnić drużynie gości minimum 15-minutową rozgrzewkę w przypadku gdy mecz rozpoczyna się o godzinie podanej w Terminarzu"
Gdyby i to nie dla wszystkich było zrozumiałe to wyjaśniam: godzina podana w Terminarzu to orientacyjna godzina; na tą godzinę przyjeżdżają goście i przysługuje im następnie 15-minutowa rozgrzewka. (chyba,że spóźnią się pół godziny - to wtedy rozgrzewka nie przysługuje).

3. cały czas mamy niepewną sytuację odnośnie wycofanie się niektórych drużyn z tegorocznych rozgrywek (brak jakiejkolwiek informacji pomimo krążących plotek ).
Powiem, że jest to duża niefrasobliwość ze strony kolegów bowiem w takim przypadku (wycofania się) należałoby zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami uzupełnić skład danej ligi o najwyżej sklasyfikowanego spadkowicza a do rozpoczęcia rozgrywek pozostało zaledwie 2 tygodnie. Decyzja będzie miała konsekwencje w dół aż do V ligi, którą wtedy należałoby znowu połączyć a to wiąże się z zaangażowaniem informatyka aby przygotował tabelę na 16 drużyn.
Ludzie bądźcie bardziej odpowiedzialni !!!

Z takich właśnie powodów najprawdopodobniej zrezygnuję z układania Terminarzy dla 5 lig i codziennego/cotygodniowego prowadzenia rozgrywek od przyszłego sezonu [jako odpowiedzialny człowiek - ten sezon doprowadzę do końca ale należy już rozglądać się za moim następcą]

pavmar«« powrót